Verar Kargo: E-Ticaretinizi Hızlandıran, Güvenli ve İnovatif Lojistik Çözümleri

Verar Kargo, 2016 yılında kurulmuş bir e-ticaret lojistik şirketidir, misyonu ülkemizdeki e-ticaret deneyimini daha mükemmel kılmaktır. Müşterilerine ve kargo alıcılarına üst düzey bir kargo deneyimi sunmayı hedefleyen Verar Kargo, en son teknolojileri kullanarak gelişen e-ticaret ekosistemine uygun çözümler sunmaktadır. Amacımız, ülkemizin e-ticaret lojistiğine yön vererek sektörde öncü bir konumda olmaktır.
Deneyimli ekibimiz, e-ticaret ve lojistik alanındaki birikimleriyle yeni nesil kargo deneyimleri sunmakta ve hizmetlerimizi çağın ilerisinde, en son teknolojiyle harmanlayarak sağlamaktadır.
Kurumsal kargo taşımacılığındaki hizmet anlayışımız, disiplin, güleryüz ve özen üzerine kuruludur. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli büyümekteyiz. Türkiye'nin önde gelen online satış siteleri ve iş ortaklarına sunduğumuz taşımacılık hizmetleriyle Verar Kargo, kurumsal kurye hizmetleri ve geri dönüşümlü kargo gibi akıllı çözümlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.
Mobil kargo uygulamamız ile firmaların ürünlerini kargoya yetiştirme sürecini kolaylaştırıyoruz. Paket ve koli özelliklerine göre özel kargolama imkanı sunmanın yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep, Samsun, Tekirdağ gibi Türkiye'nin 28 lokomotif şehrinde %99,2 teslimat başarısıyla Verar Kargo, yenilikçi ve hızla büyüyen yerli sermayeli bir kargo iş modelidir.
Verar Kargo olarak, değişen dünyada müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir ekibiz. Evrak ve önemli kargolarınızı zamanında ve güvenle teslim etmek üzere hazırız. Siz de bizimle tanışın, e-ticaretinizi Verar Kargo güvencesiyle hızlandırın!

Dağıtım

İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, İzmir, Antalya gibi Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde toplamda 32 ilde hizmet veriyoruz.

Hedeflerimiz

2024 yıl sonuna kadar, Türkiye'nin her iline yayılmış bir dağıtım ağı kurmayı ve kapsamlı bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.