Firmadan Firmaya

Firmadan Firmaya Hizmet

Firmadan firmaya yapacağınız gönderilerinizde ihtiyacınıza göre tasarlanmış esnek, sorunsuz ve ekonomik taşıma modelleri ile işlerinize hız kazandırıyoruz.

Verar ile yaptığınız B2B gönderilerinde avantajlarınız;

● Mikro İhracat ile hızlı gümrükleme ve KDV iadesi

● Konusunda uzman uluslararası dağıtım firmaları ile güvenli teslimat

● Yurtdışında depolama ve katma değerli hizmetler

● İhtiyaçlarınıza yönelik raporlama seçenekleri

● A.TR dokümanı hazırlama hizmeti

E-Ticaret Hizmeti


E-Ticaret Hizmeti

E-ihracattaki uzmanlığımız ile e-ticaret gönderilerinizi tüm dünyadaki müşterilerinize ulaştıran, sektörünün öncü kuruluşuyuz.

Verar ile yaptığınız e-ticaret gönderilerinde avantajlarınız;

● Mikro İhracat ile hızlı gümrükleme ve KDV iadesi

● API, entegrasyonlar ile kolay ve anlık veri akışı

● Varış ülkelerinde hızlı ve e-ticaret gönderilerine uygun gümrükleme

● Sektörün en iyi yerel dağıtım firmaları ile güvenli dağıtım modelleri

● E-ticarete uygun esnek iade çözümleri

● Yurtdışında depolama ve yeniden teslimata hazırlanması

● Belirli ülkelerde kapıda ödeme (COD) seçeneği

Uluslararası Kargo Gönderimi

Uluslararası Kargo Gönderimi Hizmeti

Ağır tonajlı ithalat ve ihracat yüklerinize, global acente ağımız ve deneyimli ekibimizle güvenli çözümler üretiyoruz.


Tüm havayolu, karayolu parsiyel (LTL) ve full kamyon (FTL), denizyolu grupaj (LCL) ve full konteyner (FCL) gönderilerinizi adresten adrese ekonomik çözümlerimizle teslim ediyoruz

E-Ticaret Sitesi API Entegrasyonlarımız

E-ticaret entegrasyonlarımız ile, hızlı entegrasyon, modern altyapı ve merkezi takip sistemimiz ile müşterilerinize kargo göndermek çok kolay.

Nasıl yapıyoruz?
Firmanıza sistem üzerinden vereceğimiz api bilgilerini, kendi panelinize girdiğinizde (trendyol, ticimax veya diğer paneller) yerleştirdiğinizde kargo entegrasyonu sağlanır. Firmanıza gelen kargolar Verar Kargonun, kargo sistemine aktarılmış olur. Aktarım işlemi tamamlanınca sizler, kargolarınızın tüm hareketlerini kendi sisteminizden( trendyol, ticimax vb.) takip edebilir, veya sizlere verdiğimiz bilgiler ile bizim sistemimiz üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.

Pazaryeri API Entegrasyonlarımız

Verar kargo olarak bizlerin, Türkiye'deki büyük pazar yerleri ile entegrasyonu vardır.

Ürünlerinizi Trendyol, Hepsiburada ve Amazon'da satışa sunduğunuzda, çözüm ortağı olarak bizlerle çalışıp, hem hızlı ve güvenli gönderim yapabilir, hem de uygun fiyat ve cazip tekliflerimizle, kargo maaliyetlerini en aza indirip, e-ticarette kâra geçebilirsiniz. Verar Kargo olarak, Türkiye'deki büyük e-ticaret pazar yerleriyle sağlamış olduğumuz etkili entegrasyonlar sayesinde, işletmenizin büyüme potansiyelini maksimize etmenize yardımcı oluyoruz. Ürünlerinizi Trendyol, Hepsiburada ve Amazon gibi lider e-ticaret platformlarında başarılı bir şekilde satışa sunmak istediğinizde, sizin için çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İşbirliğimiz sayesinde, sunduğumuz hızlı ve güvenilir kargo hizmetleriyle müşterilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmanın yanı sıra, aynı zamanda uygun fiyatlar ve cazip tekliflerimizle kargo maliyetlerinizi en aza indirerek e-ticaret faaliyetlerinizden daha fazla kâr elde etmenizi sağlıyoruz.